ساخت تابلو روان باز هم بعد  از مدتها گذشت هنوز هم یکی از جذابترین پروژه های موجود در دنیای الکترونیک میباشد.امروزه با تغییرات گسترده در سیستم ساخت این نمایشگرها تحولی عظیم در بازار تجاری بوجود آمده است که جای بحث و تحقیق بیشتر دارد.

یادم هست اولین تابلو روان رو سال 80 با همکاری مشترک استادمون آقای رادمنش با دردسرهای فراوان ساختیم که تشکیل میشد از یک ماتریس 8 در 8 و فقط قابلیت نمایش چندتا کارکتر ساده رو داشت.بعدها دست به ساخت نمایشگرهای مختلفی زدیم تا جایی که کارگاه مونتاژ با چندین مونتازکار خانم هم بعد این ماجراها راه اندازی کردیم.اما موج تابلوهای چینی به یکباره همه چیز و به نابودی کشید و تمام تلاش های ما یک شب نقش بر آب شد و پلن درآمدی ما که قرار بود ظرف مدت کوتاهی همه ی تیم ما رو از خاک بلند کنه منفجر شد!!!

یادش بخیر یادمه تو یه بازه 10 ساله قرار بود من خودم شخصا یه تویوتا کمری سفید بخرم. اما متاسفانه پروسه کاری ما فقط 2 سال خوب کار کرد!!!خدایی تو دوسال هم حسابی درآمد داشت! یادمه ماهی 10 میلیون واسه تیم 3 نفره ما میموند. اما دیگه نشد که نشد.

امروزم بخاطر این پروژه تابلو روان سه رنگ گفتم یه خاطره از قدیم گفته باشم و فلش بکی زده باشیم به اون دوران.

این پروژه یه زمانی میلیونی ارزش داشت ولی امروز من میذارمش رو سایت. امیدوارم ازش لذت ببرید و بکارتون بیادش. مجستیک

گروه مجستیک الکترونیک یه ,هم ,رو ,تابلو ,روان ,پروژه ,تابلو روان ,روان سه ,سه رنگ ,قرار بود ,این پروژهمنبع

آموزش ساخت دکوری نوری

ریسه ال ای دی مخصوص عکاسی و آتلیه

دیزاین لباس عروس با ریسه ال ای دی لامپی

ریسه جادویی (میکرو ال ای دی)

ریسه کریسمسی بسازید(مدار و توضیحات اورجینال)

مدار ساخت اکولایزر 12 ال ای دی جدید

معرفی و قروش تجهیزات نورپردازی ال ای دی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

پرتال آهنگسازان و صدابرداران ارزان کده تردمیل باشگاهی ارزان Game Online Viviennegb00slr page دوختودوز مقایسه و خرید کالا تخفیف ویژه فقط برای امروز خرید اینترنتی شرکت روی پوشان قزوین