کوادکوپتر چیست و چگونه عمل میکند!!! این شاید سوال خیلی از شما عزیزان باشد و دوست دارید بیشتر در مورد این پرنده جذاب و پر سر و صدا بدانید!

نگران نباشید با ما همراه باشید تا بصورت خیلی ساده شما را با این هیولا بیشتر اشنا سازیم!!! چی گفتم، هیولاااا. خوب بهتر یکم راجب این دستگاه بهتون بگم . این پرنده که اینروزا همه جا ازش استفاده میبرن و کلی طرفدار پیدا کرده و داخل خیلی از مراسم های عروسی هم شاید دیده باشین که باهاش بغل گرفتن عروس داماد و از بالا ثبت و ضبط میکنهشاید ساده ترین کاربردهاش باشه. بهر صورت کوداکوپتر از هر جهتی نگاش کنی جذاب !!!

این پرنده بصورت نرمال از 4 موتور برای پرواز بهره میجویه و  طبق قواعد و اصول علمی مهمترین مقوله در این زمینه حفظ تعادل و کنترل پرنده است.

برای بهتر درک کردن موضوع من یه فیلم اختصاصی از ساخت کواکوپتر در منزل برای شما آماده کردم که اگر پیگیرش بشین یک نمونه و شماتیک ساده از این موجودات فضایی  رو میتونید داخل خونه در ایام تعطیل بسازین با کمترین تجهیزات ممکن

چندتا عکس و یه ویدئو از نحوه کارکرد و ساخت کوادکوپتر در ادامه مطلب قرار میدیم که امیدوارم دانلود کنید و مورد استفاده قرار بگیره واستون

پس همین الان به ادامه مطلب برید و فیلم اموزش رو دانلود کنین و مشغول به ساخت نمونه اولیه کوداکوپتر توسط خودتون بشید.امیدوارم لذت ببرید و در ادامه این مبحث در جلسات بعدی که پیشرفته تر خواهد شد با ما همراه باشید

با سپاس تمام مجستیک

گروه مجستیک الکترونیک پرنده ,ساخت ,خیلی ,فیلم ,کوداکوپتر ,ساده ,این پرنده ,با ما ,همراه باشید ,در ادامه ,ادامه مطلبمنبع

آموزش ساخت دکوری نوری

ریسه ال ای دی مخصوص عکاسی و آتلیه

دیزاین لباس عروس با ریسه ال ای دی لامپی

ریسه جادویی (میکرو ال ای دی)

ریسه کریسمسی بسازید(مدار و توضیحات اورجینال)

مدار ساخت اکولایزر 12 ال ای دی جدید

معرفی و قروش تجهیزات نورپردازی ال ای دی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

موزیک پوزیک فروشگاه اینترنتی میهن استور هزینه ی اجرای سقف شیروانی مرکز تخصصی تعمیرات علمی شرکت طراحی وب سایت رایسان رویای سیما | دانلود فیلم و سریال جدید مجموعه مشاوره کسب وکار و دیجیتال مارکتینگ افزا آرمان موویز | مرجع دانلود فیلم و انیمیشن با دوبله فارسی الفا مووی